آمریکا: ویدیوی بریدن سر خبرنگار آمریکایی صحت دارد


بنا به گزارش بی بی سی، شورای امنیت ملی آمریکا تایید کرده که ویدیوی منتشر شده از سر بریدن خبرنگار آمریکایی توسط گروه تروریستی دولت اسلامی (داعش سابقصحت دارد.

فرانسه می‌گوید پنج کشور عضو دایمی شورای امنیت و کشورهای منطقه از جمله ایران، باید به .مبارزه علیه نیروهای دولت اسلامی بپیوندند

فرد سربریده شده "جیمز فولیخبرنگار آزاد آمریکایی بود که در سال ۲۰۱۲ در سوریه ربوده شدتروریست های داعش اعلام کرده که آقای فولی را به تلافی حملات هوایی اخیر آمریکا به مواضعشان در عراق کشته است.

Read more...

داعشی ها در آلمان

به گزارش دویچوله، میان ایزدی‌ها و طرفداران تروریست‌های داعش در شهر هرفورت آلمان درگیری سختی رخ داد که به مجروح شدن دو نفر به ضرب چاقو و دستگیری ۶ نفر دیگر انجامید و باعث شد صدها پلیس برای جلوگیری از ادامه خشونت وارد عمل شوند.

ماجرا از پلاکاردی که صاحب یک ساندویچ‌فروشی نصب کرده بود، آغاز شد. این ساندویچ فروش فراخوانی برای تظاهرات علیه گروه تروریستی "دولت اسلامی" (داعش) که اخیرا با اشغال شهر شنگال در عراق که اکثر ساکنینش کردهای ایزدی هستند، نصب کرده بود. که طرفداران داعش به این ساندویچ فروشی حمله کردند و در نتیجه صاحب ۳۱ ساله مغازه و دانش‌‌آموز ۱۶ ساله‌ای که او هم ایزدی است، بر اثر ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شدند.

Read more...

شلاق زدن پنج نفر در برابر دیدگان مردم کرمانشاه به دلیل روزه‌خواری

به‌گفته معاون دادستان کرمانشاه پنج نفر از شهروندان این شهر به‌دلیل آن‌چه «روزه‌خواری» عنوان شد در برابر دیدگان مردم شلاق خوردند.

به‌گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، علی‌اشرف کرمی، معاون دادستان و سرپرست اجرای احکام دادگستری استان کرمانشاه با اعلام این خبر، گفت: «این پنج نفر که در ملاءعام اقدام به روزه‌خواری کرده بودند، حکم شلاق در مورد آن‌ها و در چهار نقطه از شهر کرمانشاه اجرا شد.»

نام این افراد اعلام نشد اما به‌گفته علی‌اشرف کرمی حکم شلاق دو نفر از آن‌ها در چهارراه نوبهار، یک نفر در میدان آزادی، یک نفر در میدان فردوسی و یک نفر در چهارراه مطهری مسکن اجرا شد.

Read more...

تروریست‌های عراق به مواد رادیواکتیو دست یافتند

 دولت عراق اعلام کرد که اسلام‌گرایان افراطی به بخشی از مواد رادیواکتیو این کشور دست یافته‌اند. چندروز پیش نیز دولت عراق اعلام کرده بود که گروه‌های تروریستی مسلح به یک انبار مهمات شیمیایی این کشور دست یافته‌اند.

بنا به گزارش دویچوله فارسی، دولت عراق در نامه‌ای که به سازمان ملل متحد نوشته خاطر نشان کرده است که اسلام‌گرایان افراطی داعش (دولت اسلامی عراق و شام) به مواد رادیواکتیوی که در دانشگاه موصل در شمال این کشور برای امور تحقیقی مورد استفاده قرار می‌گرفت، دست یافته‌اند.

گفته می‌شود مقدار مواد رادیواکتیوی که به دست تروریست‌ها افتاده ۴ کیلوگرم است. دولت عراق در نامه خود به سازمان ملل متحد از این سازمان جهانی طلب کمک کرده و خواستار پس گرفتن این مواد از تروریست‌ها شده است.

Read more...

فرار ده‌ها دختر نیجریه‌‌ای از اسارت جهادگرایان بوکو حرام

حدود ٦٣ دختر دبیرستانی توانستند از اسارت گروه افراطی "بوکو حرام" نجات یابند. این دختران با استفاده از غیبت محافظان خود موفق به فرار شدند.

بنا به گزارش دویچوله فارسی، ستیزه‌جویان این گروه مسلح در روزهای گذشته درگیر نبردهای شدیدی با ارتش نیجریه بودند. این درگیری ها آنها را مجبور به ترک مخفیگاه ها کرده و فرصتی برای این دختر را برای فرار ایجاد کرد.گروه اسلامگرا و تندروی "بوکو حرام" در نیجریه مسئول کشتار و بمب گذاری های فراوانی هستند و چند ماه پیش ٢٧٦ دختر مدرسه ای را بودند که هنوز از سرنوشت ٢١٦ تن از این دختران اطلاعی در دست نیست.

Read more...

خرافه گرایی مسیحیت: واتیکان اتحادیه "خارج کنندگان ارواح خبیث و شیاطین" را به رسمیت شناخت

بنا به گزارش کانون اگنوستیک ها و آتئیست های ایران، واتیکان رسما اتحادیه بین‌المللی خارج کنندگان ارواح خبیث و شیاطین را به رسمیت شناخته است. 

این اتحادیه شامل ۲۵۰ کشیش است که در سی کشور فعالیت می‌کنند. کار کشیشان عضو این اتحادیه همانطور که از نامش پیداست "نجات دادن گرفتاران ارواح خبیث و شیاطین" است.

روزنامه اوسرواتوره رومانو نوشت که دفتر حفظ اصول و مقررات مذهبی واتیکان این گروه را با توجه به قوانین کلیسا به رسمیت شناخته است.

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان بیش از پاپ بندیکت شانزدهم و پاپ ژان پل دوم رهبران سابق کلیسای کاتولیک در باره شیطان سخن می‌گوید.

Read more...

قتل زنی تن فروش در انگلیس بخاطر کار در نزدیکی یک مسجد

به گزارش روزنامه بریتانیایی دیلی میل، یک مرد مسلمان که زنی تن فروش از کشور رومانی که اتفاقن باردار هم بوده را بخاطر کار در نزدیکی یک مسجد با چاقو کشت، روز جمعه ٢٧ ژوئن در بریتانیا به ٢٩ سال زندان محکوم شد.

 قتل که فاروق شاه نام دارد و ٢١ سن، چاقو را در سینه ماریانا پوپا که در کنار خیابان ایستاده بود فرو کرده و با دوچرخه فرار می کند.

خانم پوپا ٢٤ ساله، وقتی در شهر ایلفورد استان اسکس بریتانیا به قتل رسید، فقط ٣ هفته بود که برای کار به بریتانیا رفته بود تا درآمدی برای خانواده اش کسب کند.

Read more...